Zakończone aukcje dla WOŚP
Ponad 1000 zł udało się zebrać podczas aukcji prowadzonych przez Fabrykę Pełną Życia na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dokładnie 1027,50 zł wesprze zbiórkę przeznaczoną na zakup sprzętu specjalistycznego dla pacjentów oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy, bo taki był cel 29. Finału WOŚP.
Przypomnijmy, że Fabryka Pełna Życia wystawiła na aukcję oryginalną lampę z fabryki Defum, zdjęcie z wnętrza hali byłej Dąbrowskiej Fabryki Obrabiarek i sesję foto w postindustrialnej przestrzeni.
Największą popularnością cieszyła się licytacja lampy z były zakładów Defum. Lampa o mocy 400 W została wyprodukowana w Zakładach Metalowych PREDOM-MESKO w Skarżysku Kamiennej w 1979 r. i co najważniejsze świeci do dziś.
Zdjęcie z Fabryki natomiast wylicytował pan Piotr, który, jak się okazało, od wielu lat jest miłośnikiem Fabryki Pełnej Życia i kibicuje temu projektowi. Jego ojciec był pracownikiem Defum i często pokazywał synowi teren fabryki obrabiarek. Podczas przekazania wylicytowanego zdjęcia była więc okazja powspominać i opowiedzieć o planach na przyszłość związanych z powstaniem w tym miejscu nowego centrum Dąbrowy Górniczej.
Sesja zdjęciowa została wstępnie zaplanowana ze zwycięzcą licytacji na wiosnę tego roku.
Wyniki aukcji:
152,50 zł za zdjęcie wnętrza Fabryki,
355,00 zł za sesję zdjęciową w Fabryce Pełnej Życia,
520,00 zł za oryginalną lampę z hali byłych zakładów Defum.
Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w 29. Finale WOŚP. Dziękujemy za udział w naszych aukcjach wszystkim licytującym, a zwycięzcom gratulujemy wytrwałości.

Podobne artykuły
Nowa Strefa Smaku po miesiącu działania
Minął już miesiąc od uruchomienia Strefy Smaku w Fabryce Pełnej Życia. Przez ostatnie tygodnie przestrzeń tętniła życiem, przyciągając mieszkańców Dąbrowy Górniczej i gości szukających miejsca do spotkań, odpoczynku
Otwieramy sezon w Strefie Smaku Fabryki Pełnej Życia
Fabryka Pełna Życia rozpoczyna sezon letni. Od 1 maja do 30 września ponownie działać będzie Strefa Smaku, ale w tym roku w nowej lokalizacji, przygotowanej w związku z
Wiosenne barwy….i nie tylko!
W sercu Zagłębia Dąbrowskiego widoczne są kolejne etapy zaawansowania inwestycji Fabryki Pełnej Życia - projektu, który przekształca teren po dawnej fabryce obrabiarek „Defum” w nowe centrum miasta. Zaawansowanie
Czwartkowe Potańcówki Międzypokoleniowe wracają do Fabryki
Po przerwie do Warsztatu Fabryki Pełnej Życia wracają dobrze znane i lubiane potańcówki międzypokoleniowe. Najbliższe spotkania organizowane będą przez Ale Fajnie Aktywni 50+ – ekipę, która od lat
Czytaj także
Nowa Strefa Smaku po miesiącu działania
Minął już miesiąc od uruchomienia Strefy Smaku w Fabryce Pełnej Życia. Przez ostatnie tygodnie przestrzeń tętniła życiem, przyciągając mieszkańców Dąbrowy Górniczej i gości szukających miejsca do spotkań, odpoczynku
Otwieramy sezon w Strefie Smaku Fabryki Pełnej Życia
Fabryka Pełna Życia rozpoczyna sezon letni. Od 1 maja do 30 września ponownie działać będzie Strefa Smaku, ale w tym roku w nowej lokalizacji, przygotowanej w związku z
Wiosenne barwy….i nie tylko!
W sercu Zagłębia Dąbrowskiego widoczne są kolejne etapy zaawansowania inwestycji Fabryki Pełnej Życia - projektu, który przekształca teren po dawnej fabryce obrabiarek „Defum” w nowe centrum miasta. Zaawansowanie
Czwartkowe Potańcówki Międzypokoleniowe wracają do Fabryki
Po przerwie do Warsztatu Fabryki Pełnej Życia wracają dobrze znane i lubiane potańcówki międzypokoleniowe. Najbliższe spotkania organizowane będą przez Ale Fajnie Aktywni 50+ – ekipę, która od lat