Strefa Smaku zakończyła sezon
Strefa Smaku w Fabryce Pełnej Życia zakończyła sezon. 5 punktów gastronomicznych z jedzeniem, napojami i deserami towarzyszyło nam od maja do września.
W tym roku mogliśmy wspólnie przeżyć wiele wyjątkowych imprez, ciekawych wydarzeń, intersujących spotkań korzystając z oferty gastronomicznej, którą współtworzyli: Włóczykij Pop Up Bar, Fabryka Pizzy, Lodowato, Miejsce i Walcownia.
W przyszłym sezonie postaramy się znów zaskoczyć Was nowymi propozycjami kulinarnymi.
Uwaga! Okazjonalnie i w przypadku niektórych wydarzeń w Fabryce Pełnej Życia niektóre z punktów gastronomicznych mogą być jeszcze otwarte.

Podobne artykuły
Sportowe emocje opanowały Strefę Smaku!
Nieczęsto zdarza się, aby sportowy sukces jednej osoby potrafił z dnia na dzień poruszyć całe miasto. Ba! Całą Polskę! Tak właśnie było na początku czerwca, kiedy pochodząca z
Nowa Strefa Smaku po miesiącu działania
Minął już miesiąc od uruchomienia Strefy Smaku w Fabryce Pełnej Życia. Przez ostatnie tygodnie przestrzeń tętniła życiem, przyciągając mieszkańców Dąbrowy Górniczej i gości szukających miejsca do spotkań, odpoczynku
Otwieramy sezon w Strefie Smaku Fabryki Pełnej Życia
Fabryka Pełna Życia rozpoczyna sezon letni. Od 1 maja do 30 września ponownie działać będzie Strefa Smaku, ale w tym roku w nowej lokalizacji, przygotowanej w związku z
Wiosenne barwy….i nie tylko!
W sercu Zagłębia Dąbrowskiego widoczne są kolejne etapy zaawansowania inwestycji Fabryki Pełnej Życia - projektu, który przekształca teren po dawnej fabryce obrabiarek „Defum” w nowe centrum miasta. Zaawansowanie
Czytaj także
Sportowe emocje opanowały Strefę Smaku!
Nieczęsto zdarza się, aby sportowy sukces jednej osoby potrafił z dnia na dzień poruszyć całe miasto. Ba! Całą Polskę! Tak właśnie było na początku czerwca, kiedy pochodząca z
Nowa Strefa Smaku po miesiącu działania
Minął już miesiąc od uruchomienia Strefy Smaku w Fabryce Pełnej Życia. Przez ostatnie tygodnie przestrzeń tętniła życiem, przyciągając mieszkańców Dąbrowy Górniczej i gości szukających miejsca do spotkań, odpoczynku
Otwieramy sezon w Strefie Smaku Fabryki Pełnej Życia
Fabryka Pełna Życia rozpoczyna sezon letni. Od 1 maja do 30 września ponownie działać będzie Strefa Smaku, ale w tym roku w nowej lokalizacji, przygotowanej w związku z
Wiosenne barwy….i nie tylko!
W sercu Zagłębia Dąbrowskiego widoczne są kolejne etapy zaawansowania inwestycji Fabryki Pełnej Życia - projektu, który przekształca teren po dawnej fabryce obrabiarek „Defum” w nowe centrum miasta. Zaawansowanie