Licytacja dla WOŚP
Sesja fotograficzna w przestrzeniach Fabryki Pełnej Życia wraz ze zwiedzaniem z przewodnikiem została wylicytowana za 510 zł!!! Dziękujemy wszystkim osobom, które licytowały i gratulujemy zwycięzcy!
W trakcie 30. Finału WOŚP, 30 stycznia br., sztab Młodzieżowej Rady Miasta Dąbrowa Górnicza miał swoją siedzibę w Warsztacie Fabryki Pełnej Życia. Udało mu się zebrać tylko do puszek stacjonarnych blisko 64 000 zł!!!
Po wstępnych wyliczeniach ze sztabów, licytacji oraz eSkarbonek Dąbrowa Górnicza zebrała już 193 098,19 złotych! Szczegółowe informacje tutaj!
Wielki szacunek i podziękowania dla wszystkich wolontariuszy, organizatorów i uczestników licytacji!
Przypomnijmy, że tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywał się pod hasłem: „Przejrzyj na oczy”! Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.
Foto: Młodzieżowa Rada Miasta w Dąbrowie Górniczej







Podobne artykuły
Sportowe emocje opanowały Strefę Smaku!
Nieczęsto zdarza się, aby sportowy sukces jednej osoby potrafił z dnia na dzień poruszyć całe miasto. Ba! Całą Polskę! Tak właśnie było na początku czerwca, kiedy pochodząca z
Nowa Strefa Smaku po miesiącu działania
Minął już miesiąc od uruchomienia Strefy Smaku w Fabryce Pełnej Życia. Przez ostatnie tygodnie przestrzeń tętniła życiem, przyciągając mieszkańców Dąbrowy Górniczej i gości szukających miejsca do spotkań, odpoczynku
Otwieramy sezon w Strefie Smaku Fabryki Pełnej Życia
Fabryka Pełna Życia rozpoczyna sezon letni. Od 1 maja do 30 września ponownie działać będzie Strefa Smaku, ale w tym roku w nowej lokalizacji, przygotowanej w związku z
Wiosenne barwy….i nie tylko!
W sercu Zagłębia Dąbrowskiego widoczne są kolejne etapy zaawansowania inwestycji Fabryki Pełnej Życia - projektu, który przekształca teren po dawnej fabryce obrabiarek „Defum” w nowe centrum miasta. Zaawansowanie
Czytaj także
Sportowe emocje opanowały Strefę Smaku!
Nieczęsto zdarza się, aby sportowy sukces jednej osoby potrafił z dnia na dzień poruszyć całe miasto. Ba! Całą Polskę! Tak właśnie było na początku czerwca, kiedy pochodząca z
Nowa Strefa Smaku po miesiącu działania
Minął już miesiąc od uruchomienia Strefy Smaku w Fabryce Pełnej Życia. Przez ostatnie tygodnie przestrzeń tętniła życiem, przyciągając mieszkańców Dąbrowy Górniczej i gości szukających miejsca do spotkań, odpoczynku
Otwieramy sezon w Strefie Smaku Fabryki Pełnej Życia
Fabryka Pełna Życia rozpoczyna sezon letni. Od 1 maja do 30 września ponownie działać będzie Strefa Smaku, ale w tym roku w nowej lokalizacji, przygotowanej w związku z
Wiosenne barwy….i nie tylko!
W sercu Zagłębia Dąbrowskiego widoczne są kolejne etapy zaawansowania inwestycji Fabryki Pełnej Życia - projektu, który przekształca teren po dawnej fabryce obrabiarek „Defum” w nowe centrum miasta. Zaawansowanie