Dołącz do Akademii Młodego Aktywisty
Do 21 stycznia można zgłaszać się do projektu Akademia Młodego Aktywisty!
Jest to cykl ośmiu spotkań przeznaczonych dla młodych ludzi chcących zacząć działać w sprawach, które są dla nich ważne oraz zaangażować się w życie miasta Dąbrowa Górnicza. Głównym celem Akademii jest zainteresować uczestników działalnością społeczną oraz przekazanie wszystkim chętnym podstawowej wiedzy, która pozwoli zamienić chęci w praktyczne działania, ponieważ każda powstała podczas projektu inicjatywa będzie miała szanse realizacji!
Od stycznia do kwietnia planowanych jest 8 spotkań w Warsztacie Fabryki Pełnej Życia:
- 27 stycznia o godz.16.00,
- 1 lutego o godz.17.00,
- 8 lutego o godz.17.00,
- 1 marca o godz.17.00,
- 15 marca o godz.17.00,
- 29 marca o godz.17.00,
- 12 kwietnia o godz.17.00,
- 26 kwietnia o godz.17.00.
Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona dlatego zachęcamy do podjęcia szybkiej decyzji. Informacje na bieżąco można śledzić na profilu na facebooku Akademii Młodego Aktywisty.
Rekrutacja trwa do 21 stycznia do godziny 20:00.
Źródło: informacje organizatora.


Podobne artykuły
Sportowe emocje opanowały Strefę Smaku!
Nieczęsto zdarza się, aby sportowy sukces jednej osoby potrafił z dnia na dzień poruszyć całe miasto. Ba! Całą Polskę! Tak właśnie było na początku czerwca, kiedy pochodząca z
Nowa Strefa Smaku po miesiącu działania
Minął już miesiąc od uruchomienia Strefy Smaku w Fabryce Pełnej Życia. Przez ostatnie tygodnie przestrzeń tętniła życiem, przyciągając mieszkańców Dąbrowy Górniczej i gości szukających miejsca do spotkań, odpoczynku
Otwieramy sezon w Strefie Smaku Fabryki Pełnej Życia
Fabryka Pełna Życia rozpoczyna sezon letni. Od 1 maja do 30 września ponownie działać będzie Strefa Smaku, ale w tym roku w nowej lokalizacji, przygotowanej w związku z
Wiosenne barwy….i nie tylko!
W sercu Zagłębia Dąbrowskiego widoczne są kolejne etapy zaawansowania inwestycji Fabryki Pełnej Życia - projektu, który przekształca teren po dawnej fabryce obrabiarek „Defum” w nowe centrum miasta. Zaawansowanie
Czytaj także
Sportowe emocje opanowały Strefę Smaku!
Nieczęsto zdarza się, aby sportowy sukces jednej osoby potrafił z dnia na dzień poruszyć całe miasto. Ba! Całą Polskę! Tak właśnie było na początku czerwca, kiedy pochodząca z
Nowa Strefa Smaku po miesiącu działania
Minął już miesiąc od uruchomienia Strefy Smaku w Fabryce Pełnej Życia. Przez ostatnie tygodnie przestrzeń tętniła życiem, przyciągając mieszkańców Dąbrowy Górniczej i gości szukających miejsca do spotkań, odpoczynku
Otwieramy sezon w Strefie Smaku Fabryki Pełnej Życia
Fabryka Pełna Życia rozpoczyna sezon letni. Od 1 maja do 30 września ponownie działać będzie Strefa Smaku, ale w tym roku w nowej lokalizacji, przygotowanej w związku z
Wiosenne barwy….i nie tylko!
W sercu Zagłębia Dąbrowskiego widoczne są kolejne etapy zaawansowania inwestycji Fabryki Pełnej Życia - projektu, który przekształca teren po dawnej fabryce obrabiarek „Defum” w nowe centrum miasta. Zaawansowanie