Debata online prosto z Fabryki
W poniedziałek, 17 maja odbędzie się debata online prosto z Warsztatu Fabryki Pełnej Życia. Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, Stowarzyszenie Biznes – Nauka – Samorząd „Pro Silesia”, Miasto Dąbrowa Górnicza oraz Fabryka Pełna Życia zapraszają na dyskusję pt. „Transport bez wykluczeń – sprawiedliwa i zrównoważona mobilność”.
W debacie wezmą udział:
Olga Gitkiewicz – socjolożka, redaktorka, reporterka, laureatka nagrody Grand Press 2020 za książkę pt. „Nie zdążę”;
Ewa Lutogniewska – absolwentka studiów magisterskich na kierunku zrównoważone zarządzanie miastem (Malmö Universitet), wiceprezeska Gliwickiej Rady Rowerowej;
Marcin Bazylak – prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza;
Kazimierz Karolczak – przewodniczący Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.
Moderatorem spotkania będzie Michał Syska ze Stowarzyszenia Biznes – Nauka – Samorząd „Pro Silesia”.
Do oglądania transmisji zapraszamy na profile na Facebooku: Metropolii GZM, Stowarzyszenia „Pro Silesia” i Fabryki Pełnej Życia. Startujemy o godz.17.00!

Podobne artykuły
Sportowe emocje opanowały Strefę Smaku!
Nieczęsto zdarza się, aby sportowy sukces jednej osoby potrafił z dnia na dzień poruszyć całe miasto. Ba! Całą Polskę! Tak właśnie było na początku czerwca, kiedy pochodząca z
Nowa Strefa Smaku po miesiącu działania
Minął już miesiąc od uruchomienia Strefy Smaku w Fabryce Pełnej Życia. Przez ostatnie tygodnie przestrzeń tętniła życiem, przyciągając mieszkańców Dąbrowy Górniczej i gości szukających miejsca do spotkań, odpoczynku
Otwieramy sezon w Strefie Smaku Fabryki Pełnej Życia
Fabryka Pełna Życia rozpoczyna sezon letni. Od 1 maja do 30 września ponownie działać będzie Strefa Smaku, ale w tym roku w nowej lokalizacji, przygotowanej w związku z
Wiosenne barwy….i nie tylko!
W sercu Zagłębia Dąbrowskiego widoczne są kolejne etapy zaawansowania inwestycji Fabryki Pełnej Życia - projektu, który przekształca teren po dawnej fabryce obrabiarek „Defum” w nowe centrum miasta. Zaawansowanie
Czytaj także
Sportowe emocje opanowały Strefę Smaku!
Nieczęsto zdarza się, aby sportowy sukces jednej osoby potrafił z dnia na dzień poruszyć całe miasto. Ba! Całą Polskę! Tak właśnie było na początku czerwca, kiedy pochodząca z
Nowa Strefa Smaku po miesiącu działania
Minął już miesiąc od uruchomienia Strefy Smaku w Fabryce Pełnej Życia. Przez ostatnie tygodnie przestrzeń tętniła życiem, przyciągając mieszkańców Dąbrowy Górniczej i gości szukających miejsca do spotkań, odpoczynku
Otwieramy sezon w Strefie Smaku Fabryki Pełnej Życia
Fabryka Pełna Życia rozpoczyna sezon letni. Od 1 maja do 30 września ponownie działać będzie Strefa Smaku, ale w tym roku w nowej lokalizacji, przygotowanej w związku z
Wiosenne barwy….i nie tylko!
W sercu Zagłębia Dąbrowskiego widoczne są kolejne etapy zaawansowania inwestycji Fabryki Pełnej Życia - projektu, który przekształca teren po dawnej fabryce obrabiarek „Defum” w nowe centrum miasta. Zaawansowanie