29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę, 31 stycznia!
Pieniądze z tegorocznej zbiórki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu specjalistycznego dla pacjentów oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.
Przypomnijmy, że finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
W tym roku finał WOŚP przygotowany został w zmienionej formule – oprócz wolontariuszy, którzy będą stacjonarnie zbierać datki, założono wiele internetowych zbiórek, na które można już teraz wpłacać pieniądze.
Jeden ze sztabów będzie miał swoją siedzibę w Warsztacie Fabryki Pełnej Życia. To sztab nr 4485 Młodzieżowej Rady Miasta w Dąbrowie Górniczej.
Oczywiście w dniu finału – 31 stycznia – będzie można dorzucić swoją cegiełkę do puszek wolontariuszy na ulicach miast, ale już dziś warto wesprzeć WOŚP. Zachęcamy do wsparcia sztabów z Dąbrowy Górniczej: Dąbrowskiego Forum Organizacji Pozarządowych, Młodzieżowej Rady Miasta i Hufca ZHP. Już teraz można wpłacić pieniądze do eSkarbonek sztabów.
Więcej informacji o zbiórkach dąbrowskich sztabów można znaleźć tutaj:
eSkarbonka Dąbrowskiego Forum Organizacji Pozarządowych: https://eskarbonka.wosp.org.pl/dddjxf
eSkarbonka Młodzieżowej Rady Miasta: https://eskarbonka.wosp.org.pl/lexvg9
eSkarbonka Hufca ZHP: https://eskarbonka.wosp.org.pl/9y51gy
Zachęcamy do wsparcia akcji!

Podobne artykuły
Sportowe emocje opanowały Strefę Smaku!
Nieczęsto zdarza się, aby sportowy sukces jednej osoby potrafił z dnia na dzień poruszyć całe miasto. Ba! Całą Polskę! Tak właśnie było na początku czerwca, kiedy pochodząca z
Nowa Strefa Smaku po miesiącu działania
Minął już miesiąc od uruchomienia Strefy Smaku w Fabryce Pełnej Życia. Przez ostatnie tygodnie przestrzeń tętniła życiem, przyciągając mieszkańców Dąbrowy Górniczej i gości szukających miejsca do spotkań, odpoczynku
Otwieramy sezon w Strefie Smaku Fabryki Pełnej Życia
Fabryka Pełna Życia rozpoczyna sezon letni. Od 1 maja do 30 września ponownie działać będzie Strefa Smaku, ale w tym roku w nowej lokalizacji, przygotowanej w związku z
Wiosenne barwy….i nie tylko!
W sercu Zagłębia Dąbrowskiego widoczne są kolejne etapy zaawansowania inwestycji Fabryki Pełnej Życia - projektu, który przekształca teren po dawnej fabryce obrabiarek „Defum” w nowe centrum miasta. Zaawansowanie
Czytaj także
Sportowe emocje opanowały Strefę Smaku!
Nieczęsto zdarza się, aby sportowy sukces jednej osoby potrafił z dnia na dzień poruszyć całe miasto. Ba! Całą Polskę! Tak właśnie było na początku czerwca, kiedy pochodząca z
Nowa Strefa Smaku po miesiącu działania
Minął już miesiąc od uruchomienia Strefy Smaku w Fabryce Pełnej Życia. Przez ostatnie tygodnie przestrzeń tętniła życiem, przyciągając mieszkańców Dąbrowy Górniczej i gości szukających miejsca do spotkań, odpoczynku
Otwieramy sezon w Strefie Smaku Fabryki Pełnej Życia
Fabryka Pełna Życia rozpoczyna sezon letni. Od 1 maja do 30 września ponownie działać będzie Strefa Smaku, ale w tym roku w nowej lokalizacji, przygotowanej w związku z
Wiosenne barwy….i nie tylko!
W sercu Zagłębia Dąbrowskiego widoczne są kolejne etapy zaawansowania inwestycji Fabryki Pełnej Życia - projektu, który przekształca teren po dawnej fabryce obrabiarek „Defum” w nowe centrum miasta. Zaawansowanie